foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

 

DECEMBER

 

Feladat, program

Felelősök

Nevelőtestületi értekezlet, fogadóóra – december 2.

Fábián Judit

 

Pályaválasztási szülői értekezlet – december 2.

Bogdán Edina

Alsó tagozat: Mikulásváró sorverseny az „a” osztályoknak-december 4.

 

Kolohné Balogh Ágnes

Tiringer Tímea

 

Mikulás a testvérosztályokkal-december 6.

osztályfőnökök

Nyolcadikosok jelentkezése a központi felvételi vizsgára-december 6.

Bogdán Edina

Borné Kovács Judit

Penczu Attila

2. adventi gyertyagyújtás-december 7.

 

Mencigárné Schultz Marianna

Kalocsai Józsefné

Igazlátó nap – december 7.

Penczu Attila

Mikulásfutás – december 7.

Penczu Attila

Pályaorientációs nap – december 7.

osztályfőnökök

Alsó tagozat: „a” osztályokban karácsonyi készülődés, kézműves foglalkozás a szülők, testvérek bevonásával-december 9-20.

osztályfőnökök

Nyelvi teadélután az 5-6. osztályosokkal- december 10.

Králik Ildikó

Adventi játszóház az életfás osztályokban

december 9.

Tömör Zsuzsanna

3. adventi gyertyagyújtás-december 13.

 

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Luca búza ültetése-december 13.

osztályfőnökök

Nyugdíjas pedagógusok karácsonya

december 16.

Borné Kovács Judit

A művészetis osztályok közös adventi műsora- december 18.

Tömör Zsuzsanna

4. adventi gyertyagyújtás-december 20.

 

Penczuné Borbély Mária

Pintérné Horváth Ildikó

Esélynap –december 20.

Mogyorósi Ildikó

Tiringer Tímea

Földszinti faliújság elkészítése-felső tagozat

Banyó Sándor

Földszinti faliújság elkészítése-alsó tagozat

Penczuné Borbély Mária

Pintérné Horváth Ildikó

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

dr. Varjúné Juhász Mária – december2.

F. Korcz Judit- december4.

Boldogságóra-felső tagozat

Szalai Marianna

Boldogságóra-alsó tagozat

Mogyorósi Ildikó