foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

December

 

Feladat, program

Felelős

Esélynap – december 1.

Derékné Szabó Anikó

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

 

I. gyertyagyújtás – december 3.

Horváth Sándorné

Adventi koszorú állítása

Kutasiné Gyarmati Veronika

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra – december 3.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

Pályaválasztási szülői értekezlet – december 3.

Bogdán Edina

Mikulásváró sorverseny az „a” osztályoknak – alsó tagozat - december 5.

Kolohné Balogh Ágnes

Tiringer Tímea

Mikulás a testvérosztályokkal-december 6.

osztályfőnökök

Adventi játszóház az Életfás osztályokban- december 7.

Tömör Zsuzsanna

II. gyertyagyújtás – december 10.

Bogdán Edina

Bor József Dezső

„a” osztályokban karácsonyi készülődés, kézműves foglalkozás a szülők, testvérek bevonásával-alsó tagozat- december 10-21.

osztályfőnökök

Adventi műsor (művészetis osztályok) december 20.

Tömör Zsuzsanna

Nyelvi teadélután a 7-8. osztályosokkal (december 10-i héten)

Gersztheimerné Ugrits Edina

Diákolimpia – Futsal – IV. korcsoport

Penczu Attila

Madáretetők folyamatos újratöltése

Tündikné Kiss Csilla

Környezettudatos adventi készülődés

diákok, osztályfőnökök

Karácsonyi díszek, ajándékok készítése természetes, újrahasznosított anyagokból

osztályfőnökök

Luca búza ültetése-december 13.

osztályfőnökök

Nevelőtestületi értekezlet – december 15.

Fábián Judit

III. gyertyagyújtás – december 17.

Borné Kovács Judit

Nyugdíjas pedagógusok karácsonya

Borné Kovács Judit

Sulikarácsonyfa állítása, díszítése ökodíszekkel

Kutasiné Gyarmati Veronika

IV. gyertyagyújtás – december 21.

Kutasiné Gyarmati Veronika

dr. Varjúné Juhász Mária

Igazlátó nap-december 21.

Bor József Dezső

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Banyó Sándor

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

F. Korcz Judit

Kiss Ágnes

Kutasiné Gyarmati Veronika

Boldogságóra – alsó tagozat

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Boldogságóra – felső tagozat

Derékné Szabó Anikó

Téli szünet december 24 - január 2.