foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

November

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra – november 5.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba - módszertani útmutatás a tanuláshoz szülőknek-november 5.

Horváth Sándorné

Banyó Sándor

Én is tudok valamit vetélkedő I. forduló - november 5-9.

Derékné Szabó Anikó

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Pályaválasztási kiállítás – november 9.

Bogdán Edina

Kutasiné Gyarmati Veronika

Tündikné Kiss Csilla

dr. Varjúné Juhász Mária

Pályaorientációs nap – november 10.

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Derékné Szabó Anikó

dr. Varjúné Juhász Mária

J vagy ly helyesírási verseny-november 5 - 9.

Felső tagozat: Bogdán Edina

3. évfolyam: Szalai Marianna

4. évfolyam: Penczu Attila

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója-november 15.

Borné Kovács Judit

Füstmentes nap – november 15.

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Rajzpályázat: Fogápolás- alsó tagozat- november 16.

Derékné Szabó Anikó

Nyelvi témahét az ÖKO jegyében- november 12-16.

 

Gersztheimerné Ugrits Edina

Katalin bál – november 23.

 

Tömör Zsuzsanna

Európai Hulladékcsökkentési Témahét – november 26-30.

Banyó Sándor

Alsós munkaközösségi megbeszélés-november 29.

Derékné Szabó Anikó

Őszi körzeti leány kézilabda bajnokság

Biermann Ilona

Környezettudatos adventi készülődés

diákok, osztályfőnökök

Madáretetők készítése természetes anyagokból, valamint ezek kihelyezése

Tündikné Kiss Csilla

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Pintérné Horváth Ildikó

 Tóth Lászlóné

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Gersztheimerné Ugrits Edina

Králik Ildikó

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Szalai Marianna

Derékné Szabó Anikó

Borné Kovács Judit

Boldogságóra – alsó tagozat

Derékné Szabó Anikó

Boldogságóra – felső tagozat

Bor József Dezső