foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

Október

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra – október 1.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

„Játékház pedagógusoknak” – október 1.

Derékné Szabó Anikó

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Szülői értekezlet a fejlesztő foglalkozásokra járó tanulók szüleinek – október 1.

Derékné Szabó Anikó

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Állatok világnapja-október 4.

Tündikné Kiss Csilla

Megemlékezés az aradi vértanúkról felső tagozat - október 5.

Bogdán Edina

Megemlékezés az aradi vértanúkról alsó tagozat - október 5.

osztályfőnökök

Szüreti projekt –október 1-13.

Derékné Szabó Anikó

dr. Varjúné Juhász Mária

Egészséges életmód vetélkedő-alsó tagozat- október 15-19.

 

1-2. évfolyam: Derékné Szabó Anikó

 3-4. évfolyam: Pintérné Horváth Ildikó

Éljünk egészségesen Abán! labdarúgó bajnokság I. fordulója 2., 3., 4. osztályos tanulóknak okt. 17.

Szalai Mariann

Penczu Attila

Szüreti felvonulás október 13.

Fábián Judit

Földünkért világnap-október 20.

Banyó Sándor

Ünnepi műsor „a” és „c” osztályos diákoknak az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére – alsó és felső tagozat-október 19.

Fábián Judit

okt. 23. történelmi verseny az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére-október 24.

Bogdán Edina

Fábián Judit

 

Zrínyi Ilona matematikai verseny- helyi forduló-október 16.

matematika szakos tanárok

Kreatív alkotások készítése őszi termésekből – október 19-ig

osztályfőnökök

Alsós munkaközösségi megbeszélés-október 25.

Derékné Szabó Anikó

Igazlátó nap-október 26.

Bor József Dezső

Gesztenyegyűjtés

Bor József Dezső

Iskolaszéki ülésen a fenntarthatóság témakörének érintése

Fábián Judit

Banyó Sándor

A védelembe vett területek takarítása – I. félév

diákok

osztályfőnökök

Az iskola termeinek, valamint közösségi tereinek virágosítása

diákok

 osztályfőnökök

 Kutasiné Gyarmati Veronika

Földszinti faliújság elkészítése-alsó tagozat

Erős Lászlóné

Tiringer Tímea

Földszinti faliújság elkészítése-felső tagozat

Bogdán Edina

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Pintérné Horváth Ildikó

Kalocsai Józsefné

Tóth Lászlóné

Horváth Sándorné

Boldogságóra-alsó tagozat

Maklári Ildikó

Boldogságóra-felső tagozat

Banyó Sándor

Őszi szünet október 29-november 2.