foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium és Általános Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

OKTÓBER

 

Feladat, program

Felelősök

Felsős munkaközösségi megbeszélés – október 2.

Dr. Varjúné Juhász Mária

Alsós munkaközösségi megbeszélés – október 3.

Derékné Szabó Anikó

Állatok világnapja – október 4.

Tündikné Kiss Csilla

Úszás 3. évfolyam: - október 4., 18., 25.

Mencigárné Schultz Marianna

Maklári Ildikó

Kreatív alkotások készítése őszi termésekből – október 25-ig

osztályfőnökök

Közalkalmazotti kirándulás – november 11.

Borné Kovács Judit

Szüreti felvonulás – október 12.

Fábián Judit

október 6.- Megemlékezés az aradi vértanúkról- október 7.

Bogdán Edina

Nevelőtestületi értekezlet, fogadóóra- október 7.

Fábián Judit

Papírgyűjtés – október 8.

Penczu Attila

Mezei futóverseny – október 8.

Penczu Attila

Iskolarendőr előadása – október 9.

Pintérné Horváth Ildikó

Szüreti projekt – október 7-25.

Szüreti népszokások felelevenítése a testvérosztályokkal („a” és ˝c˝ osztályok)

Derékné Szabó Anikó

dr. Varjúné Juhász Mária

szaktanárok

Éljünk egészségesen Abán! labdarúgó bajnokság I. fordulója 2., 3., 4. osztályos tanulóknak - október 15.

Penczu Attila

Szalai Marianna

Zrínyi Ilona matematika verseny helyi fordulója - október 10.

Horváth Sándorné

Muskovits Attila

A védelembe vett területek takarítása

-          október 25-ig

osztályfőnökök

alsós diákok

Az iskola termeinek, valamint közösségi tereinek virágosítása

Kutasiné Gyarmati Veronika

osztályfőnökök

diákok

Védőoltás: HPP 7.o. lányok - október 16.

Pintérné Horváth Ildikó

Földünkért világnap - október 20.

Kutasiné Gyarmati Veronika

Kreatív alkotások készítése őszi termésekből

osztályfőnökök

Felsős munkaközösségi megbeszélés-október 21.

dr. Varjúné Juhász Mária

Ünnepi megemlékezés az 1956-os forradalomról és szabadságharcról ˝a˝és ˝c˝osztályosoknak;

életfás osztályosoknak közös megemlékezés- október 22.

Fábián Judit

Bogdán Edina

Tömör Zsuzsanna

Dömötör nap- október 24.

(életfás osztályok)

 

Tömör Zsuzsanna

Pályaválasztási kiállítás – október 25.

Bogdán Edina

Borné Kovács Judit

Penczu Attila

Alsós munkaközösségi megbeszélés - október 25.

Derékné Szabó Anikó

Földszinti faliújság elkészítése - felső tagozat

Bogdán Edina

Földszinti faliújság elkészítése - alsó tagozat

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

 

 

ÖKO iskola díjátadó

Erős Lászlóné - szeptember 30.

Horváth Sándorné - szeptember 30.

Tiringer Tímea - október 21.

Banyó Sándor

Boldogságóra - felső tagozat

Banyó Sándor

Boldogságóra - alsó tagozat

Maklári Ildikó

Őszi szünet október 28-31.