foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

Szeptember

 

Feladat, program

Felelős

Tanévnyitó-szeptember 3.

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Bogdán Edina

Balesetvédelmi oktatás megszervezése diákoknak – szeptember 3.

osztályfőnökök, szaktanárok

Osztálytermek dekorálása-szeptember 7-ig

osztályfőnökök

ÖKO munkaterv egyeztetése (DÖK-kel, Iskolaszék tagjaival, munkaközösség-vezetőkkel), elfogadása

Fábián Judit

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba (program szülőkkel és tanulókkal)

5.a: 2018.09.07.

5.b: 2018.09.14.

Horváth Sándorné

Banyó Sándor

A tanmenetek elkészítése, leadása-szeptember 10.

szaktanárok

Szülői értekezletek-szeptember1-15.

Szülői értekezleten a fenntarthatóság témakörének érintése

osztályfőnökök

Papírgyűjtés- szeptember 14.

Bor József Dezső

TeSzedd akció

Fábián Judit

Banyó Sándor

Az ózon világnapja- szeptember 18.

Banyó Sándor

Európai autómentes nap – szeptember 22.

dr. Varjúné Juhász Mária

Nemzetközi hulladékgyűjtő világnap - szeptember 23.

Bogdán Edina

Gyalogos és kerékpáros közlekedés népszerűsítése, és balesetmentes közlekedésre nevelés

Kutasiné Gyarmati Veronika

A Népmese Napja-szeptember 24-28.

Borné Kovács Judit

Szociometriai mérés, helyzetelemzés elkészítése - szeptember 28.

osztályfőnökök

1. osztályban: családlátogatás, DIFER mérés, szülői kérdőívek, szociometria október 15.

 

elsős osztályfőnökök

Bemeneti mérés a 6. és 8. évfolyamon a tanulók matematikai kompetenciájáról-szeptember 24-28.

matematika szakos tanárok

Alsós munkaközösségi megbeszélés-szeptember 27.

Derékné Szabó Anikó

ÖKO faliújság készítése és folyamatos frissítése

Banyó Sándor

 Tündikné Kiss Csilla

Szép iskolai környezet (külső-belső) kialakítása

diákok, pedagógusok,

 iskolai dolgozók

A település szobrainak, valamint az emlékművek környezetének felügyelete, védelembe vétele

diákok, osztályfőnökök

Úszásoktatás megszervezése

Pintérné Horváth Ildikó

Körzeti Diákolimpiai nevezések

(kézilabda, labdarúgás, atlétika, mezei futás)

Bor József Dezső

Elektromos hulladékgyűjtés

Penczu Attila

Családlátogatások – október 15-ig

új osztályfőnökök

Földszinti faliújság elkészítése-alsó tagozat

Mencigárné Schultz Marianna Domjánné Mogyorósi Ildikó

Földszinti faliújság elkészítése-felső tagozat

Kutasiné Gyarmati Veronika

Boldogságóra-alsó tagozat

Erős Lászlóné, Tiringer Tímea

Boldogságóra-felső tagozat

Horváth Sándorné