foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium és Általános Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

 

SZEPTEMBER

 

Feladat, program

Felelősök

Tanévnyitó - szeptember 2.

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Horváth Sándorné

Banyó Sándor

Balesetvédelmi oktatás megszervezése diákoknak - szeptember 2.

osztályfőnökök

szaktanárok

Osztálytermek dekorálása - szeptember 2.

osztályfőnökök

ÖKO munkaterv egyeztetése ( DÖK-kel, munkaközösség-vezetőkkel) és elfogadása

Fábián Judit

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba-szeptember 12.

(program szülőkkel és tanulókkal)

Kutasiné Gyarmati Veronika

A tanmenetek elkészítése, leadása-szeptember 13.

szaktanárok

Szülői értekezletek - szeptember 1-13.

Szülői értekezleten a fenntarthatóság témakörének érintése

osztályfőnökök

Fogorvosi szűrővizsgálat - szeptember 16-27.

Pintérné Horváth Ildikó

Hepatitis B oltás 7. évfolyam – szeptember 18.

MMR oltás 6. évfolyam – szeptember 25.

Pintérné Horváth Ildikó

Az ózon világnapja - szeptember 18.

Borné Kovács Judit

Örökös Boldog Iskola díjátadó

– szeptember 18.

Fábián Judit

 

Európai autómentes nap - szeptember 22.

Gyalogos és kerékpáros közlekedés népszerűsítése és balesetmentes közlekedésre nevelés

dr. Varjúné Juhász Mária

Kutasiné Gyarmati Veronika

Nemzetközi hulladékgyűjtő világnap - szeptember 23.

Bogdán Edina

Bemeneti mérés a 6. és 8. évfolyamon a tanulók matematikai kompetenciájáról-szeptember 23-27.

Horváth Sándorné

dr. Varjúné Juhász Mária

 

Népmese napja - szeptember 30.

Borné Kovács Judit

Szociometriai mérés, helyzetelemzés elkészítése - szeptember 30.

osztályfőnökök

1. osztályban: DIFER mérés, szülői kérdőívek, szociometria, osztályfőnöki helyzetelemzés - október15.

elsős osztályfőnökök

Úszásoktatás megszervezése

Pintérné Horváth Ildikó

Úszás – 3. évfolyam – szeptember 20. és 27.

 

Mencigárné Schultz Marianna,

Maklári Ildikó

A település szobrainak, valamint az emlékművek környezetének felügyelete, védelembe vétele

diákok, osztályfőnökök

Családlátogatások –

szeptember 2 - október 25.

új osztályfőnökök

Elektromos hulladékgyűjtés – szeptember 24.

Penczu Attila

Földszinti faliújság elkészítése-felső tagozat

Kutasiné Gyarmati Veronika

Földszinti faliújság elkészítése-alsó tagozat

Erős Lászlóné

Tiringer Tímea

 

Bemutató órák az erdélyi vendégeknek

-          szeptember 30.

Erős Lászlóné

Borné Kovács Judit

Horváth Sándorné

Boldogságóra-felső tagozat

Horváth Sándorné

Boldogságóra-alsó tagozat

Erős Lászlóné

Tiringer Tímea