foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

A 2018/2019-ES TANÉV PROGRAMJAI

 

Szeptember

 

Feladat, program

Felelős

Tanévnyitó-szeptember 3.

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Bogdán Edina

Balesetvédelmi oktatás megszervezése diákoknak – szeptember 3.

osztályfőnökök, szaktanárok

Osztálytermek dekorálása-szeptember 7-ig

osztályfőnökök

ÖKO munkaterv egyeztetése (DÖK-kel, Iskolaszék tagjaival, munkaközösség-vezetőkkel), elfogadása

Fábián Judit

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba (program szülőkkel és tanulókkal)

5.a: 2018.09.07.

5.b: 2018.09.14.

Horváth Sándorné

Banyó Sándor

A tanmenetek elkészítése, leadása-szeptember 10.

szaktanárok

Szülői értekezletek-szeptember1-15.

Szülői értekezleten a fenntarthatóság témakörének érintése

osztályfőnökök

Papírgyűjtés- szeptember 14.

Bor József Dezső

TeSzedd akció

Fábián Judit

Banyó Sándor

Az ózon világnapja- szeptember 18.

Banyó Sándor

Európai autómentes nap – szeptember 22.

dr. Varjúné Juhász Mária

Nemzetközi hulladékgyűjtő világnap - szeptember 23.

Bogdán Edina

Gyalogos és kerékpáros közlekedés népszerűsítése, és balesetmentes közlekedésre nevelés

Kutasiné Gyarmati Veronika

A Népmese Napja-szeptember 24-28.

Borné Kovács Judit

Szociometriai mérés, helyzetelemzés elkészítése - szeptember 28.

osztályfőnökök

1. osztályban: családlátogatás, DIFER mérés, szülői kérdőívek, szociometria október 15.

 

elsős osztályfőnökök

Bemeneti mérés a 6. és 8. évfolyamon a tanulók matematikai kompetenciájáról-szeptember 24-28.

matematika szakos tanárok

Alsós munkaközösségi megbeszélés-szeptember 27.

Derékné Szabó Anikó

ÖKO faliújság készítése és folyamatos frissítése

Banyó Sándor

Tündikné Kiss Csilla

Szép iskolai környezet (külső-belső) kialakítása

diákok, pedagógusok,

iskolai dolgozók

A település szobrainak, valamint az emlékművek környezetének felügyelete, védelembe vétele

diákok, osztályfőnökök

Úszásoktatás megszervezése

Pintérné Horváth Ildikó

Körzeti Diákolimpiai nevezések

(kézilabda, labdarúgás, atlétika, mezei futás)

Bor József Dezső

Elektromos hulladékgyűjtés

Penczu Attila

Családlátogatások – október 15-ig

új osztályfőnökök

Földszinti faliújság elkészítése-alsó tagozat

Mencigárné Schultz Marianna Domjánné Mogyorósi Ildikó

Földszinti faliújság elkészítése-felső tagozat

Kutasiné Gyarmati Veronika

Boldogságóra-alsó tagozat

Erős Lászlóné, Tiringer Tímea

Boldogságóra-felső tagozat

Horváth Sándorné

 

Október

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra – október 1.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

„Játékház pedagógusoknak” – október 1.

Derékné Szabó Anikó

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Szülői értekezlet a fejlesztő foglalkozásokra járó tanulók szüleinek – október 1.

Derékné Szabó Anikó

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Állatok világnapja-október 4.

Tündikné Kiss Csilla

Megemlékezés az aradi vértanúkról felső tagozat - október 5.

Bogdán Edina

Megemlékezés az aradi vértanúkról alsó tagozat - október 5.

osztályfőnökök

Szüreti projekt –október 1-13.

Derékné Szabó Anikó

dr. Varjúné Juhász Mária

Egészséges életmód vetélkedő-alsó tagozat- október 15-19.

 

1-2. évfolyam: Derékné Szabó Anikó

3-4. évfolyam: Pintérné Horváth Ildikó

Éljünk egészségesen Abán! labdarúgó bajnokság I. fordulója 2., 3., 4. osztályos tanulóknak okt. 17.

Szalai Mariann

Penczu Attila

Szüreti felvonulás október 13.

Fábián Judit

Földünkért világnap-október 20.

Banyó Sándor

Ünnepi műsor „a” és „c” osztályos diákoknak az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére – alsó és felső tagozat-október 19.

Fábián Judit

okt. 23. történelmi verseny az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére-október 24.

Bogdán Edina

Fábián Judit

 

Zrínyi Ilona matematikai verseny- helyi forduló-október 16.

matematika szakos tanárok

Kreatív alkotások készítése őszi termésekből – október 19-ig

osztályfőnökök

Alsós munkaközösségi megbeszélés-október 25.

Derékné Szabó Anikó

Igazlátó nap-október 26.

Bor József Dezső

Gesztenyegyűjtés

Bor József Dezső

Iskolaszéki ülésen a fenntarthatóság témakörének érintése

Fábián Judit

Banyó Sándor

A védelembe vett területek takarítása – I. félév

diákok

osztályfőnökök

Az iskola termeinek, valamint közösségi tereinek virágosítása

diákok

osztályfőnökök

Kutasiné Gyarmati Veronika

Földszinti faliújság elkészítése-alsó tagozat

Erős Lászlóné

Tiringer Tímea

Földszinti faliújság elkészítése-felső tagozat

Bogdán Edina

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Pintérné Horváth Ildikó

Kalocsai Józsefné

Tóth Lászlóné

Horváth Sándorné

Boldogságóra-alsó tagozat

Maklári Ildikó

Boldogságóra-felső tagozat

Banyó Sándor

Őszi szünet október 29-november 2.

 

 

 

November

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra – november 5.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba - módszertani útmutatás a tanuláshoz szülőknek-november 5.

Horváth Sándorné

Banyó Sándor

Én is tudok valamit vetélkedő I. forduló - november 5-9.

Derékné Szabó Anikó

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Pályaválasztási kiállítás – november 9.

Bogdán Edina

Kutasiné Gyarmati Veronika

Tündikné Kiss Csilla

dr. Varjúné Juhász Mária

Pályaorientációs nap – november 10.

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Derékné Szabó Anikó

dr. Varjúné Juhász Mária

J vagy ly helyesírási verseny-november 5 - 9.

Felső tagozat: Bogdán Edina

3. évfolyam: Szalai Marianna

4. évfolyam: Penczu Attila

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulója-november 15.

Borné Kovács Judit

Füstmentes nap – november 15.

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Rajzpályázat: Fogápolás- alsó tagozat- november 16.

Derékné Szabó Anikó

Nyelvi témahét az ÖKO jegyében- november 12-16.

 

Gersztheimerné Ugrits Edina

Katalin bál – november 23.

 

Tömör Zsuzsanna

Európai Hulladékcsökkentési Témahét – november 26-30.

Banyó Sándor

Alsós munkaközösségi megbeszélés-november 29.

Derékné Szabó Anikó

Őszi körzeti leány kézilabda bajnokság

Biermann Ilona

Környezettudatos adventi készülődés

diákok, osztályfőnökök

Madáretetők készítése természetes anyagokból, valamint ezek kihelyezése

Tündikné Kiss Csilla

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Pintérné Horváth Ildikó

Tóth Lászlóné

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Gersztheimerné Ugrits Edina

Králik Ildikó

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Szalai Marianna

Derékné Szabó Anikó

Borné Kovács Judit

Boldogságóra – alsó tagozat

Derékné Szabó Anikó

Boldogságóra – felső tagozat

Bor József Dezső

 

December

 

Feladat, program

Felelős

Esélynap – december 1.

Derékné Szabó Anikó

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

 

I. gyertyagyújtás – december 3.

Horváth Sándorné

Adventi koszorú állítása

Kutasiné Gyarmati Veronika

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra – december 3.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

Pályaválasztási szülői értekezlet – december 3.

Bogdán Edina

Mikulásváró sorverseny az „a” osztályoknak – alsó tagozat - december 5.

Kolohné Balogh Ágnes

Tiringer Tímea

Mikulás a testvérosztályokkal-december 6.

osztályfőnökök

Adventi játszóház az Életfás osztályokban- december 7.

Tömör Zsuzsanna

II. gyertyagyújtás – december 10.

Bogdán Edina

Bor József Dezső

„a” osztályokban karácsonyi készülődés, kézműves foglalkozás a szülők, testvérek bevonásával-alsó tagozat- december 10-21.

osztályfőnökök

Adventi műsor (művészetis osztályok) december 20.

Tömör Zsuzsanna

Nyelvi teadélután a 7-8. osztályosokkal (december 10-i héten)

Gersztheimerné Ugrits Edina

Diákolimpia – Futsal – IV. korcsoport

Penczu Attila

Madáretetők folyamatos újratöltése

Tündikné Kiss Csilla

Környezettudatos adventi készülődés

diákok, osztályfőnökök

Karácsonyi díszek, ajándékok készítése természetes, újrahasznosított anyagokból

osztályfőnökök

Luca búza ültetése-december 13.

osztályfőnökök

Nevelőtestületi értekezlet – december 15.

Fábián Judit

III. gyertyagyújtás – december 17.

Borné Kovács Judit

Nyugdíjas pedagógusok karácsonya

Borné Kovács Judit

Sulikarácsonyfa állítása, díszítése ökodíszekkel

Kutasiné Gyarmati Veronika

IV. gyertyagyújtás – december 21.

Kutasiné Gyarmati Veronika

dr. Varjúné Juhász Mária

Igazlátó nap-december 21.

Bor József Dezső

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Banyó Sándor

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

F. Korcz Judit

Kiss Ágnes

Kutasiné Gyarmati Veronika

Boldogságóra – alsó tagozat

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Boldogságóra – felső tagozat

Derékné Szabó Anikó

Téli szünet december 24 - január 2.

 

 

Január

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – január 7.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

Szövegértő verseny-alsó tagozat- január 7-11.

 

1. évfolyam: Mencigárné Schultz Marianna

2. évfolyam: Kolohné Balogh Ágnes

3. évfolyam: Maklári Ildikó

4. évfolyam: Banyó Piroska

 

Óvodából iskolába átmenet: óvónők látogatása az első osztályokban január 14-18.

Derékné Szabó Anikó

elsős osztályfőnökök

Központi középiskolai felvételi vizsga- január 19.

Bogdán Edina

Borné Kovács Judit

Horváth Sándorné

dr. Varjúné Juhász Mária

Átmenet az alsó tagozatból a felső tagozatba: negyedik és ötödik osztályban tanítók megbeszélése-január 15.

Derékné Szabó Anikó

dr. Varjúné Juhász Mária

Szövegértési verseny- felső tagozat- január 23.

Derékné Szabó Anikó

Alsós munkaközösségi megbeszélés-január 24.

Derékné Szabó Anikó

Osztályozó értekezlet-január 25.

Fábián Judit

Elektromos hulladékgyűjtés

Penczu Attila

NETFIT mérés- január 9-április 27.

Bor József Dezső

Biermann Ilona

Téli sportjátékok

Bor József Dezső

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Mencigárné Schultz Marianna

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Horváth Sándorné

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Hegedüs Csabáné

Bor József Dezső

Boldogságóra – alsó tagozat

Penczu Attila, Huszár Tamara

Boldogságóra – felső tagozat

Bogdán Edina

 

 

Február

 

Félévi bizonyítványok kiosztása-február 1.

osztályfőnökök

Szülői értekezletek február 3-14.

Szülői értekezleten a fenntarthatóság témakörének érintése

osztályfőnökök

Vizes élőhelyek napja – február 2.

Tündikné Kiss Csilla

Muskovits Attila

Iskolaszéki ülésen a fenntarthatóság témakörének érintése

Banyó Sándor

Tájékozódási verseny - február 6.

Muskovits Attila

Szépolvasó verseny 2., 3., 4. évfolyam – február 11.

Maklári Ildikó

Nyelvi teadélután az 5-6. osztályosokkal (február 11-i héten)

Gersztheimerné Ugrits Edina

Králik Ildikó

Óvodából iskolába átmenet: Leendő elsős tanítók találkozása az ovis gyerekekkel február 11-15.

Derékné Szabó Anikó

Fizika verseny- február 13.

Kutasiné Gyarmati Veronika

Dr. Varjúné Juhász Mária

Negyedikből ötödikbe átmenet - kézműves foglalkozás a

leendő osztályfőnökökkel – február 18-22.

4.osztályos osztályfőnökök,

leendő osztályfőnökök

Éljünk egészségesen Abán! labdarúgó bajnokság II. fordulója 2., 3., 4. osztályos tanulóknak – február 20.

Szalai Marianna

Penczu Attila

Angol „szépolvasó verseny” 5-6. osztályosoknak- február 27.

 

Gersztheimerné Ugrits Edina

Králik Ildikó

Én is tudok valamit vetélkedő II. forduló

-február 18-22.

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Farsangi mulatság szervezése a környezettudatosság jegyében –február 23.

Bor József Dezső

˝Pénz7˝pénzügyi és vállalkozói témahét-február 25-március 1.

Derékné Szabó Anikó

Dr. Varjúné Juhász Mária

Emlékezés a kommunizmus áldozataira-február 26.

Bogdán Edina

Igazlátó nap- február 26.

Bor József Dezső

Alsós munkaközösségi megbeszélés-február 28.

Derékné Szabó Anikó

Bendegúz verseny iskolai fordulója

Bogdán Edina

Házi tornaverseny

Bor József Dezső

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Erős Lászlóné

Tiringer Tímea

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Horváth Sándorné

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Mencigárné Schultz Marianna Domjánné Mogyorósi Ildikó

Banyó Sándor

Boldogságóra – alsó tagozat

Pintérné Horváth Ildikó

Boldogságóra – felső tagozat

Borné Kovács Judit

 

 

Március

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra –március 4.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

„a” osztályoknak farsang osztálykeretben- alsó tagozat-

március 1-5.

 

osztályfőnökök

Télűzés - Kiszebáb égetése - március 5.

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Életfás osztályok farsangja - március 5.

 

Tömör Zsuzsanna

Nemzetközi energiatakarékossági világnap-március 6.

Banyó Sándor

Negyedikből ötödikbe átmenet: március 11-14.

-          nyílt nap 4. osztályos tanulóknak

-          szaktantárgyi akadályverseny

-          ötödikesek beszámolója a 4. osztályosoknak

dr. Varjúné Juhász Mária

negyedikes osztályfőnökök

 

Megemlékezés március 15-ről-március 14.

Bogdán Edina

Megemlékezés március 15-ről osztálykeretben- alsó tagozat – március 14.

osztályfőnökök

Fenntarthatósági témahét -március18-22.

Banyó Sándor

Játékos matematika verseny-március 19.

Horváth Sándorné

dr. Varjúné Juhász Mária

Angol „szépolvasó verseny” 7-8. osztályosoknak-március 20.

Gersztheimerné Ugrits Edina

Víz világnapja projekt – március 22.

Banyó Sándor

Muskovits Attila

Szüts Gyuláné

dr. Varjúné Juhász Mária

Matematika verseny – alsó tagozat - március 25-29.

 

1. évfolyam: Tiringer Tímea

2. évfolyam: Huszár Tamara

3. évfolyam: Tóth Lászlóné

4. évfolyam: Domjánné Mogyorósi Ildikó

 

Kaán Károly biológia verseny-március 27.

Tündikné Kiss Csilla

Alsós munkaközösségi megbeszélés- március 28.

Derékné Szabó Anikó

Kézilabda Diákolimpia

Mezei futás – körzeti, megyei

Biermann Ilona

Bor József Dezső

 

Happy hét

Banyó Sándor

Szalai Marianna

Matematika verseny az Atilla Király Gimnáziumban

Horváth Sándorné

Muskovits Attila

dr. Varjúné Juhász Mária

Védelembe vett területek takarítása- II. félév

diákok, osztályfőnökök

Tavaszi nagytakarítás – az iskola külső és belső tereinek megtisztítása

diákok, osztályfőnökök

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Pintérné Horváth Ildikó

Tóth Lászlóné

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Bogdán Edina

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Maklári Ildikó

Bogdán Edina

Muskovits Attila

Boldogságóra – alsó tagozat

Hegedüs Csabáné

Boldogságóra – felső tagozat

Szecsődi Rita

 

 

Április

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra –április 1.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

Autizmus Világnapja – április 2.

Faliújság készítése

„Ragyogj Kéken!” – Ismerkedés az Autizmus Spektrum zavarral

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Nyílt nap a szülőknek- alsó tagozat

1.      évfolyam: április 1.

2.      évfolyam: április 2.

3.      évfolyam: április 3.

4.      évfolyam: április 4.

 

Derékné Szabó Anikó

osztályfőnökök

Óvodából iskolába átmenet:

           - szülői értekezlet a leendő elsős szülőknek április 8.

           - 1.osztályos tanulók beíratása

 

Fábián Judit

leendő elsős tanítók

 

Digitális témahét- április 8-12.

Horváth Sándorné

Földrajzi nevek helyesírási versenye 4. osztályos tanulók részére - április10.

Erős Lászlóné

Költészet hete- április 8-12.

Tanka János szavaló verseny – felső tagozat

magyartanárok

Tanka János szavalóverseny- alsó tagozat- április 8-12.

 

1-2. évfolyam: F. Korcz Judit

3-4. évfolyam: Hegedüs Csabáné

Nyílt nap a szülőknek- felső tagozat

1.      évfolyam: április 8.

2.      évfolyam: április 9.

3.      évfolyam: április 10.

4.      évfolyam: április 11.

Dr. Varjúné Juhász Mária

osztályfőnökök

szaktanárok

Megemlékezés a holokauszt áldozatairól-április 16.

Bogdán Edina

Húsvéti díszek készítése a környezettudatosság jegyében

felsős osztályfőnökök

Föld hete alkalmából földrajzi nevek helyesírási versenye-április 24.

Borné Kovács Judit

Föld napja témahét – április 24-26.

 

Banyó Sándor

Muskovits Attila

Szüts Gyuláné

dr. Varjúné Juhász Mária

Alsós munkaközösségi megbeszélés- április 25.

Derékné Szabó Anikó

SNI-s, BTM-s szépíró verseny

magyartanárok

Labdarúgás Diákolimpia

 

Bor József Dezső

Penczu Attila

Védelembe vett területek takarítása

Diákok, osztályfőnökök

Hüllőkiállítás

Penczu Attila

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Borné Kovács Judit

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Erős Lászlóné

Tiringer Tímea

Gersztheimerné Ugrits Edina

Tündikné Kiss Csilla

Boldogságóra – alsó tagozat

Szalai Marianna

Boldogságóra – felső tagozat

Kutasiné Gyarmati Veronika

Tavaszi szünet- április 18-23.

 

Családi nap az Életfás osztályokban április 30.

Tömör Zsuzsanna

 

      

Május

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra –május 6.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

Anyák napja- alsó tagozat

osztályfőnökök

Én is tudok valamit vetélkedő-III.forduló - május 6-10.

Derékné Szabó Anikó

Domjánné Mogyorósi Ildikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Kimeneti mérés 6. és 8. évfolyamon a tanulók matematikai kompetenciájáról - május 6-10.

matematikatanárok

Éljünk egészségesen Abán! labdarúgó bajnokság III. fordulója 2., 3., 4. osztályos tanulók részére - május 8.

Szalai Marianna

Penczu Attila

Madarak és fák napja – május 10.

Tündikné Kiss Csilla

Országos kompetenciamérés idegen nyelvből-május 22.

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Országos kompetenciamérés-május 29.

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Védelembe vett területek takarítása

diákok, osztályfőnökök

Osztálykirándulások

osztályfőnökök

Iskola udvarának virágosítása

Kutasiné Gyarmati Veronika

Kihívás napja-május 29.

         - átmenet alsó tagozatból felső tagozatba:

                   - sportfoglalkozás

         - közlekedési verseny

Banyó Sándor

Bor József Dezső

Kutasiné Gyarmati Veronika

Szalai Marianna

Alsós munkaközösségi megbeszélés- május 30.

Derékné Szabó Anikó

Atlétika Diákolimpia

Bor József Dezső

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Mencigárné Schultz Marianna Domjánné Mogyorósi Ildikó

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Bor József Dezső

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Huszár Tamara

Penczu Attila

dr. Varjúné Juhász Mária

Boldogságóra – alsó tagozat

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Boldogságóra – felső tagozat

Tündkné Kiss Csilla

 

Június

 

Feladat, program

Felelős

Nemzeti Összetartozás Napja – Június 4.

Fábián Judit

Környezetvédelmi világnap – június 5.

Banyó Sándor

Védelembe vett területek takarítása

diákok, osztályfőnökök

Osztálykirándulások

osztályfőnökök

Aba Sámuel Napokon természetközeli programok, tevékenységek-június 12-13.

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Derékné Szabó Anikó

Dr. Varjúné Juhász Mária

osztályfőnökök

Ballagók: fa/virág ültetés

Fábián Judit

Igazlátó nap-június 14.

Bor József Dezső

Osztályozó értekezlet – június 14.

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Ballagás a környezetvédelem jegyében-június 15.

7. osztályos osztályfőnökök

A nyári kertgondozás, udvargondozás megszervezése

Kutasiné Gyarmati Veronika

Szociometriai felmérés elkészítése, leadása

osztályfőnökök

Tanévzáró ünnepély- június 19.

Bizonyítványosztás

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

osztályfőnökök

Tanévzáró értekezlet - június

Fábián Judit

Pintérné Horváth Ildikó

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Erős Lászlóné

Tiringer Tímea

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

7. osztályos osztályfőnökök

Boldogságóra – alsó tagozat

F. Korcz Judit

Boldogságóra – felső tagozat

dr. Varjúné Juhász Mária