foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

 

 Március

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra – március 4.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

4.a osztályfarsang – március 4.

Pintérné Horváth Ildikó

Télűzés - Kiszebáb égetése - március 5.

Bogdán Edina

Banyó Sándor

Szülői értekezlet a leendő elsős tanulók szüleinek – március 5.

Fábián Judit

leendő elsős tanítók

Nemzetközi energiatakarékossági világnap - március 6.

Banyó Sándor

Fizika verseny – március 6.

Kutasiné Gyarmati Veronika

Dr. Varjúné Juhász Mária

Szövegértő verseny 1. osztályosoknak – március 6.

Mencigárné Schultz Marianna

Én is tudok valamit vetélkedő II.forduló – március 4-8.

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Angol „szépolvasó verseny” 5-6. osztályosoknak – március 6.

Gersztheimerné Ugrits Edina

Králik Ildikó

Hüllőkiállítás – március 11-12.

Penczu Attila

DADA – március 11.

Pintérné Horváth Ildikó

Negyedikből ötödikbe átmenet:

   -          nyílt nap 4. osztályos tanulóknak – március 13.

   -          szaktantárgyi akadályverseny- március 26.

   -          ötödikesek beszámolója a 4. osztályosoknak- március 26.

dr. Varjúné Juhász Mária

negyedikes osztályfőnökök

 

Óvodából iskolába átmenet

   -          Iskolába hívogató ( mozgásos, énekes) – március 21.

 

   -          Iskolába hívogató ( kézműves foglalkozás) – március 26.

 

 

   -          Nyílt nap

 

Penczuné Borbély Mária

Pintérné Horváth Ildikó

Szalai Marianna

Derékné Szabó Anikó

 

Pintérné Horváth Ildikó – március 22.

Szalai Marianna

Derékné Szabó Anikó

Művészeti iskola (Életfa program) – március 28.

Megemlékezés március 15-ről - március 14.

Bogdán Edina

Igazlátó nap – március 14.

Bor József Dezső

Megemlékezés március 15-ről osztálykeretben- alsó tagozat – március 14.

osztályfőnökök

Fenntarthatósági témahét – március 18-22.

Banyó Sándor

TeSzedd – március 22.

Banyó Sándor

Fábián Judit

Negyedikből ötödikbe átmenet - kézműves foglalkozás a

leendő osztályfőnökökkel

4.osztályos osztályfőnökök,

leendő 5. osztályos osztályfőnökök

Játékos matematika verseny - március 19.

Horváth Sándorné

dr. Varjúné Juhász Mária

Angol „szépolvasó verseny” 7-8. osztályosoknak - március 20.

Gersztheimerné Ugrits Edina

Víz világnapja projekt – március 22.

Banyó Sándor

Muskovits Attila

Szüts Gyuláné

dr. Varjúné Juhász Mária

Szülők- nevelők bálja – március 23.

Fábián Judit

Matematika verseny – alsó tagozat

 

2. évfolyam – március 13.:

Huszár Tamara

3. évfolyam – március 12.: Mogyorósi Ildikó

4. évfolyam – március 12. Mogyorósi Ildikó

Szépolvasó verseny ( körzeti ) – március 25. Káloz

Derékné Szabó Anikó

Kaán Károly biológia verseny - március 27.

Tündikné Kiss Csilla

Alsós munkaközösségi megbeszélés - március 28.

Derékné Szabó Anikó

Kézilabda Diákolimpia

Mezei futás – körzeti, megyei - március 13.

Biermann Ilona

Bor József Dezső

Happy hét – március 18-22.

Banyó Sándor

Szalai Marianna

Matematika verseny az Atilla Király Gimnáziumban

Horváth Sándorné

Muskovits Attila

dr. Varjúné Juhász Mária

Védelembe vett területek takarítása - II. félév

diákok, osztályfőnökök

Tavaszi nagytakarítás – az iskola külső és belső tereinek megtisztítása

diákok, osztályfőnökök

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Pintérné Horváth Ildikó

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Bogdán Edina

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Maklári Ildikó – március 20.

Bogdán Edina –március 27.

Muskovits Attila – március 7.

Banyó Sándor – március 7.

Boldogságóra – alsó tagozat

Hegedüs Csabáné

Boldogságóra – felső tagozat

Szecsődi Rita