foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

 

Feladat, program

felelős

Állatok világnapja, Erdők hete – dekoráció – október 4.

megemlékezés a hangosbemondón keresztül – október 7.

Tündikné Kiss Csilla

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – október 5.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Október 6. megemlékezés osztálykeretben

alsós osztályfőnökök

Október 6. megemlékezés az aradi vértanúkról – október 6.

Bogdán Edina

Labdarúgás diákolimpia (I.korcsoport) – október 18.

Bor József Dezső, Penczu Attila

Labdarúgás diákolimpia (II.korcsoport) – október 18.

Bor József Dezső, Penczu Attila

Labdarúgás diákolimpia (III.korcsoport) – október 13.

Bor József Dezső, Penczu Attila

Egészségnap, sportnap – október 17.

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Szalai Marianna

Énekeljünk, táncoljunk! 1-2. évfolyam – október 17.

Maklári Ildikó

Énekeljünk, táncoljunk! 3-4. évfolyam – október 19.

Csapó Tímea

Hónapköszöntő az életfás osztályoknak – október 17.

Fehérné Korcz Judit

Szüreti projekt – folyamatos, szaktárgyak keretében

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Szüreti felvonulás – október 16.

 

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Szüreti népszokások felelevenítése testvérosztályokkal – folyamatos (osztálykeretben)

osztályfőnökök

Október 23. történelmi verseny az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére – október 24.

Bogdán Edina, Fábián Judit tagintézmény-vezető

Október 23. megemlékezés osztálykeretben (alsó)

osztályfőnökök

Ünnepi műsor a és c osztályos diákoknak az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére – alsós, felsős – október 21.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Október 23. alkalmából közös ünnepi együttlét, gyertyagyújtás, daltanulás az életfás osztályoknak – október 21. 2. órában

Szecsődi Rita

Dömötör nap (népi játékok, mozgásos játékok, bolhapiac, táncház) az életfás osztályoknak – október 25.

Tömör Zsuzsanna

A védelembe vett területek takarítása – első félév

diákok, osztályfőnökök

Az iskola termeinek, valamint közösségi tereinek virágosítása

Kutasiné Gyarmati Veronika

diákok, osztályfőnökök

Éljünk egészségesen Abán! labdarúgó bajnokság I. fordulója – október 12.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Szalai Marianna

Éljünk egészségesen Abán! kézilabda bajnokság I. fordulója – október 25.

Bor József Dezső

Kovács László

„Iparkodjunk gyerekek!” Pályaválasztási verseny megyei döntője – október 27.

Banyó Sándor

Horváth Sándorné

Rendőri tájékoztató alsósoknak – október 27.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Alsós munkaközösségi értekezlet – október 27.

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Pályaválasztási bemutató – október 28.

Szüts Gyuláné

Bogdán Edina

Simon-Pamuki Barbara Eszter

Emlékművek, szobrok koszorúzása – október 28.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Igazlátó nap – október 27.

Bor József Dezső

Földszinti faliújság (felső)

Bogdán Edina

Földszinti faliújság (alsó)

Schrein Józsefné

Szalai Lászlóné

Hónap tanárai

Horváth Sándorné – október 24.

Kovács László – október 11.

Hónap tanítói

Mencigárné Schultz Marianna (KIP) – október 18.

Schrein Józsefné – október 25.