foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

Feladat, program

felelős

Őszi szünet – november 2-4.

 

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – november 7.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Kreatív alkotások készítése őszi termésekből (a és c osztályok) – november 7-ig

osztályfőnökök

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba - módszertani útmutatás a tanuláshoz szülőknek – november 7.

Borné Kovács Judit, Szecsődi Rita

Zrínyi Ilona matematika verseny helyi fordulója – november 9.

Horváth Sándorné

Környezettudatos adventi készülődés

diákok, osztályfőnökök

Madáretetők készítése természetes anyagokból

Tündikné Kiss Csilla

J vagy ly helyesírási verseny (alsó) – november 10.

Schrein Józsefné (3. osztály)

Erős Lászlóné (4. osztály)

Gyertyagyújtás a harctéren elesett katonák emlékére – november 11.

Derékné Szabó Anikó

Bogdán Edina

Tájékoztató a középiskoláról és az ott induló szakokról

- Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola)– november 11.

- Gorsium Művészeti Szakgimnázium – november 18.

- Árpád Szakképző Iskola és Kollégium – november 25.

Szüts Gyuláné

Futsal fiú IV. korcsoport (Soponya) – november 15.

Bor József Dezső, Penczu Attila

„Én is tudok valamit” vetélkedő: finommotorika/észlelés – november 15. (alsó)

-          november 16. (felső)

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Füstmentes nap – november 17.

Banyó Sándor

Átmenet az óvodából az iskolába – november 17.

Megbeszélés a Hétszínvirág Óvoda óvónőivel

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Nyelvi témahét az ÖKO jegyében

Buzsikné Bódás Beáta

 

Őszi körzeti kézilabda bajnokság Soponyán (III. korcsoport) – november 18.

Kovács László

Mesemondó verseny Soponyán – november 21.

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

J vagy ly helyesírási verseny - megyei – november 22.

Bogdán Edina

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny – november 23.

Borné Kovács Judit

Kosárlabda felszerelés átadó ünnepség és sportverseny – november 24.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Városi adventi gyertyagyújtás – november 27.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Borné Kovács Judit

1.adventi gyertyagyújtás – november 28.

Borné Kovács Judit

Hónapköszöntő az advent jegyében életfás osztályoknak

Fehérné Korcz Judit

Alsós munkaközösségi megbeszélés – november 30.

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Futsal fiú IV. korcsoport (Kisláng) – november 30.

Bor József Dezső, Penczu Attila

Földszinti faliújság a nyelvi témahéthez kapcsolódóan

Buzsikné Bódás Beáta

Földszinti faliújság (alsó)

Banyó Piroska, Kolohné Balogh Ágnes

Bemutató óra

Buzsikné Bódás Beáta – nov. 22.

Simon-Pamuki Barbara

Hónap tanítói

Szalai Lászlóné (KIP) – nov. 30.

Maklári Ildikó – nov. 9.