foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

MÁRCIUS

Feladat, program

felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – március 6.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Iskolaszéki ülés – március 1.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Negyedikből ötödikbe átmenet – 4. b (játékos foglalkozás) – március 1.

Simon-Pamuki Barbara Eszter

Szülői értekezlet a leendő első osztályosok szüleinek – március 6.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

 

Télűzés, kiszebáb égetése, táncház – március 1.

Csapó Tímea

Szavalóverseny 1., 4. évfolyam – március 2.

 

Tóth Lászlóné (1. évfolyam)

Derékné Szabó Anikó (4. osztály)

Elektromos hulladékgyűjtés – március 3.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Nemzetközi energiatakarékossági világnap – nyelvi témahét – március 6.

Banyó Sándor

 

Interaktív előadás a Víz Világnapja alkalmából (Kultúr) – március 6.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

 

Házi tornaverseny – március 6.

Kovács László, Bor József Dezső

Szavalóverseny 3. évfolyam – március 7.

Szalai Marianna

Történelem verseny – március 7.

Bogdán Edina

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Negyedikből ötödikbe átmenet (4/a) – március 9.

Bor József Dezső

Buzsikné Bódás Beáta

Igazlátó nap – március 14.

Bor József Dezső

Megemlékezés március 15-ről – március 14.

Bogdán Edina

Megemlékezés március 15-ről – játszóház (alsó)

alsós osztályfőnökök

Március 15-i ünnepi megemlékezés: közös daltanulás, gyertyagyújtás, ünnepi játszóház az életfás osztályoknak

Gula Miklós

Szecsődi Rita

Játékos matematika csapatverseny 5-6., 7-8. évfolyamosoknak – március 16.

matematika szaktanárok

Jótékonysági bál – március 18.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

DADA – március 20.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Mezei futóverseny Polgárdi – március 22.

Bor József Dezső

Óvodából iskolába átmenet – énekes, mozgásos foglalkozás és kézműveskedés a leendő elsősöknek

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Nyílt nap a leendő első osztályosok szüleinek – március 27.

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Nagyböjt: kézműveskedés, tojásírás

Ünnepi órák a feltámadásról és megújulásról az életfás osztályoknak

Fehérné Korcz Judit

Védelembe vett területek takarítása – II. félév

diákok, osztályfőnökök

Tavaszi nagytakarítás – az iskola külső és belső tereinek megtisztítása

diákok, osztályfőnökök

Kaán Károly biológia verseny – március 22.

Tündikné Kiss Csilla

Víz világnapja projekt – március 22.

Szüts Gyuláné

Nyílt napok

1.évfolyam – március 27.

2. évfolyam – március 28.

3. évfolyam – március 29.

4. évfolyam – március 30.

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Nyílt napok

5. évfolyam-március 20.

6. évfolyam – március 21.

7. évfolyam – március 22.

8. évfolyam – március 23.

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

Az Életfa program bemutatása leendő első osztályosoknak és szüleiknek

Tömör Zsuzsanna

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba: szaktantárgyankénti akadályverseny 4. osztályosoknak

Kutasiné Gyarmati Veronika

dr. Varjúné Juhász Mária

Atlétika tavaszi mezei futóverseny (körzeti, megyei) – március 22.

Bor József Dezső

Kovács László

Kézilabda III. korcsoportos lány diákolimpia Soponyán

Kovács László

Földszinti faliújság (felső)

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Földszinti faliújság (alsó)

Schrein Józsefné, Szalai Lászlóné

Bemutató óra

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs – március 27.

Tündikné Kiss Csilla – március 29.

Borné Kovács Judit – március 7.

Hónap tanítói

Derékné Szabó Anikó (KIP) – márc.21.

Kolohné Balogh Ágnes – márc. 21.

Mesemondó verseny – március 30.

Maklári Ildikó (1. osztály)

Huszár Tamara (2. osztály)

Szalai Marianna (3. osztály)

Derékné Szabó Anikó (4. osztály)