foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

Feladat, program

felelős

Fogadóóra – január 9.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Futsal diákolimpia megyei döntő Mór – január 12.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Osztályozó értekezlet – január 20.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Központi középiskolai felvételi vizsga – január 21.

Bogdán Edina

Simon-Pamuki Barbara Eszter

Szüts Gyuláné

Szövegértési verseny – január 11.

Simon-Pamuki Barbara

Matematika verseny (alsó)

Pintér Petra Boglárka (1. osztály) – jan. 31.

Kolohné Balogh Ágnes (2. osztály) – jan. 31.

Kalocsai Józsefné (3. osztály) – jan. 26.

Tiringer Tímea (4. osztály) – jan. 31.

Elektromos hulladékgyűjtés – január 12.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

NETFIT mérés – január-május

Bor József Dezső

Kovács László

Kottán Béla

Magyar Kultúra Napja - január 23.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Negyedikből ötödikbe átmenet (tanítók, tanárok megbeszélése), elvárások – január 30.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

4. osztályos osztályfőnökök

5. osztályban tanító pedagógusok

Félévi értekezlet – január 30.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Interaktív előadás a Kultúr Közösségi Házban 1-3. osztály – január 23.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Félévi bizonyítványok kiosztása – január 27.

osztályfőnökök

Szülői értekezletek – január 30-i hét

osztályfőnökök

Téli sportjátékok

Bor József Dezső

Hónapköszöntő a farsang jegyében az életfás osztályoknak

Fehérné Korcz Judit

Földszinti faliújság (felső)

Horváth Sándorné

Földszinti faliújság (alsó)

Tiringer Tímea

Erős Lászlóné

Bemutató óra

Kutasiné Gyarmati Veronika – január 17.

Bor József Dezső – január 27.

Hónap tanítói

Pintér Petra (KIP) – január 24. (2. óra erkölcstan)

Hegedüs Csabáné – január 24. (1. óra)