foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

Feladat, program

felelős

Szülői értekezletek

Szülői értekezleten a fenntarthatóság témakörének érintése

osztályfőnökök

Vizes élőhelyek napja – február 2.

Tündikné Kiss Csilla

Emlékezés a kommunizmus áldozataira – február 27.

Bogdán Edina

III. korcsoportos lány kézilabda körzeti döntő Soponyán – február 10.

Kovács László

Éljünk egészségesen Abán! kézilabda bajnokság II. fordulója – február 24.

Kovács László

Farsang osztálykeretben (alsó)

osztályfőnökök

Farsangi mulatság szervezése a környezettudatosság jegyében – február 11.

Bor József Dezső

Farsangi táncház, bőgőtemetés az életfás osztályoknak – február 28.

Tombor Beáta

Fizika verseny – február 21.

Kutasiné Gyarmati Veronika

dr. Varjúné Juhász Mária

„Én is tudok valamit” vetélkedő/figyelem, emlékezet

alsó: - február 7.

felső: - február 8.

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Megyei Zrínyi Ilona matematika verseny – február 17.

matematika szaktanárok

Földszinti faliújság (felső)

Horváth Sándorné

Földszinti faliújság (alsó)

Mencigárné Schultz Marianna

Kalocsai Józsefné

Hónap tanítói

Szalai Marianna (KIP) – febr. 24.

Banyó Piroska – február 20.

Tóth Lászlóné – február 24.

Bendegúz verseny iskolai fordulója – február 10.

Schrein Józsefné

Alsós munkaközösségi értekezlet – február 22.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

 

Óvónők látogatása az első osztályokban

1.a osztály – február 13.

1.b osztály – február 20.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Erős Lászlóné

Tiringer Tímea

Csapó Tímea

Huszár Tamara

Könyv flashmob – február 14.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Szépolvasó verseny

Mencigárné Schultz Marianna (2. osztály) – február 23.

Pintérné Horváth Ildikó (3. osztály) – február 24.

Banyó Piroska (4. osztály) – febr. 22.

Tanka János Szavalóverseny 2. évfolyam – február 27.

Hegedüs Csabáné

Negyedikből ötödikbe átmenet – 4.c (játékos foglalkozás) – február 23.

Bogdán Edina