foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

 

Feladat, program

felelős

Autizmus világnap – faliújság készítése – április 2.

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – április 3.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Bemutató óra a leendő első osztályosoknak – április 3.

Mencigárné Schultz Marianna

 II. korcsoport labdarúgó torna körzeti döntő Mezőszilas – április 3.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Negyedikből ötödikbe átmenet (5. osztályos tanulók beszámolója a 4. osztályos társaiknak) – április 4.

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

4. és 5. osztályos osztályfőnökök

Mesemondó verseny – április 4.

Szalai Marianna (3. osztály)

Bemutató óra a leendő első osztályosoknak – április 5.

Maklári Ildikó

Labdarúgás diákolimpia II. korcsoport megyei döntő– április 6.

Penczu Attila tagintézmény-vezető

IV. korcsoportos körzeti diákolimpia selejtező – április 6.

Penczu Attila tagintézmény-vezető

 helyettes

Bor József Dezső

DADA – április 10.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Hüllőkiállítás – április 10-11.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Húsvéti kézműves foglalkozás a környezettudatosság jegyében – április 10.

dr. Varjúné Juhász Mária

Horváth Sándorné

Banyó Sándor

Költészet hete – április 11

magyar szakos tanárok

Tanka János szavalóverseny április utolsó hete

magyar szakos tanárok

Farkas Gyula Napok Szavalóverseny Sárosd – április 11.

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Körzeti mesemondó verseny Cecén – április 12.

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Tavaszi szünet: április 13-18.

 

Labdarúgás diákolimpia IV. korcsoport körzeti döntő – április 19.

Bor József Dezső

Penczu Attila

Földrajzi nevek helyesírási versenye 4. osztályosok számára április 20.

Pintér Petra

Megemlékezés a Holokauszt áldozatairól – április 20.

Bogdán Edina

Leendő első osztályos tanulók beiratkozása – április 20-21.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Földrajzi nevek helyesírási versenye április 24.  Seregélyesen

Bogdán Edina

Föld napja témahét – április 24-28.

Szüts Gyuláné

dr. Varjúné Juhász Mária

Banyó Sándor

Kimeneti mérés a 6. és 8. évfolyamon a tanulók matematikai kompetenciájáról

matematikát tanító szaktanárok

Atlétikai pályabajnokság – április 25-26.

Bor József Dezső

Kovács László

Méhek napja – április 28.

Penczu Attila

Földszinti faliújság (felsős)

Borné Kovács Judit

Földszinti faliújság (alsós)

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Bemutató óra - április 26.

Banyó Sándor

Bemutató óra – április 27.

Szecsődi Rita

Hónap tanítói – április 26.

Pintérné Horváth Ildikó

Hónap tanítói – április 28.

Csapó Tímea (KIP)