foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

Az iskolában tanító főállású pedagógusok végzettségük szerint:

sorszám

név

végzettség

1.       

Banyó Sándor

rajz-vizuális kommunikáció szak (főiskolai végzettség)

2.       

Bogdán Edina

magyar-történelem szak

(főiskolai végzettség)

3.       

Bor József Dezső

testnevelés-földrajz szak, közoktatás-vezető szak (főiskolai végzettség), szakértő (pedagógiai - szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés szakterületeken)

4.       

Borné Kovács Judit

tanító, magyar műveltségi terület, magyar szak (főiskolai végzettség)

5.       

Buzsikné Bódás Beáta

tanító, német és angol műveltségi terület (főiskolai végzettség), sportoktató

6.       

Csapó Tímea

tanító, ember- és társadalomismeret műveltségi terület, tánc- és drámapedagógus, hagyományismeret oktató (főiskolai végzettség)

7.       

Csapó Viktória

óvónő, tanítónő (utolsó éves főiskolai hallgató)

8.       

Derékné Szabó Anikó

tanító, magyar műveltségi terület, szakvizsgázott fejlesztőpedagógus (főiskolai végzettség)

9.       

Dr. Varjúné Juhász Mária

matematika-fizika szak

(főiskolai végzettség)

10.   

Erős Lászlóné

tanító, orosz szakkollégium

(főiskolai végzettség)

11.   

Fábián Judit

tanító, könyvtár szakkollégium, magyar szak (főiskolai és egyetemi végzettség),

közoktatás-vezető szak, szakértő (pedagógiai -- szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés szakterületeken)

12.   

Fekete Tímea

tanító, magyar és angol műveltségi terület

(főiskolai végzettség)

13.   

Hegedűs Csabáné

magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész, középiskolai tanár (egyetemi végzettség)

tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület (főiskolai végzettség)

14.   

Heidinger Judit

tanító, magyar műveltségi terület

(főiskolai végzettség)

15.   

Horváth Sándorné

tanító, matematika műveltségi terület, matematika szak (főiskolai végzettség), informatika szak (egyetemi végzettség)

16.   

Huszár Tamara

tanító, magyar műveltségterület (főiskolai végzettség)

17.   

Kalocsai Józsefné

tanító, közművelődési szakkollégium, szakvizsgázott gyógytestnevelő (főiskolai végzettség)

18.   

Kiss Ágnes

gyógypedagógus (főiskolai végzettség)

19.   

Kolohné Balogh Ágnes

tanító, német műveltségi terület (főiskolai végzettség)

20.   

Kovács László

testnevelés szak (egyetemi végzettség), kézilabda szakedző

21.   

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

tanító, ember- és társadalomismeret műveltségi terület, hagyományismeret oktató

22.   

Kutasiné Gyarmati Veronika

fizika-technika szak (főiskolai végzettség)

23.   

Banyó Piroska

tanító, orosz szakkollégium (főiskolai végzettség)

24.   

Maklári Ildikó

tanító, ének-zene szakkollégium (főiskolai végzettség)

25.   

Mencigárné Schultz Marianna

tanító, ember és társadalom műveltségi terület (főiskolai végzettség)

26.   

Nyirediné Antal Andrea

matematika-rajz szak (főiskolai végzettség), vizuális és környezetkultúra szak (egyetemi végzettség)

27.   

Penczu Attila

tanító, könyvtár szakkollégium, vizuális nevelés műveltségi terület (főiskolai végzettség)

28.   

Penczuné Borbély Mária

tanító, német műveltségi terület

(főiskolai végzettség)

29.   

Pintérné Horváth Ildikó

tanító, orosz szakkollégium

(főiskolai végzettség)

30.   

Pintér Petra

tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület (főiskolai végzettség) gyógytornász ismeretekkel rendelkező tanító, pedagógus szakvizsga

31.   

Schrein Józsefné

tanító, ének-népművelés szakkollégium (főiskolai végzettség)

32.   

Simon-Pamuki Barbara Eszter

magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár (egyetemi végzettség)

33.   

Szalai Lászlóné

tanító, könyvtár szakkollégium

(főiskolai végzettség)

34.   

Szalai Marianna

tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület (főiskolai végzettség)

35.   

Szüts Gyuláné

matematika-kémia szak (főiskolai végzettség)

36.   

Tiringer Tímea

tanító, fejlesztő pedagógus szak (főiskolai végzettség)

37.   

Tóth Lászlóné

tanító (főiskolai végzettség)

38.   

Tündikné Kiss Csilla

biológia-szociálpedagógia szak

(főiskolai végzettség)