foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

A 2016/2017-ES TANÉV PROGRAMJAI

 

Szeptember

Feladat, program

felelős

Tanévnyitó – szeptember 1.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Pintérné Horváth Ildikó

Pintér Petra Boglárka

Balesetvédelmi oktatás – szeptember 1.

osztályfőnökök, szaktanárok

Tanmenetek elkészítése, leadása – szeptember 5.

szaktanárok, tanítók

Szociometriai mérés elkészítése, leadása – szeptember 9.

osztályfőnökök

Soponyai piknik az életfás osztályoknak – szeptember 8.

Tömör Zsuzsanna

Szülői értekezletek – szeptember 1-12.

Szülői értekezleten a fenntarthatóság témakörének érintése

osztályfőnökök

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba (program szülőkkel és tanulókkal) – szeptember 8.

Szecsődi Rita

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba (program szülőkkel és tanulókkal) – szeptember 16.

Borné Kovács Judit

Papírgyűjtés – szeptember 16.

Bor József Dezső

Európai Autómentes nap – forgalomszámlálás – szeptember 22.

dr. Varjúné Juhász Mária

Nemzetközi hulladékgyűjtő világnap – szeptember 23.

Bogdán Edina

Népmese Napja – szeptember 30.

Borné Kovács Judit

Bemeneti mérés a 6., 8. évfolyamon a tanulók matematikai kompetenciájáról -

matematika szaktanárok

Zrínyi Ilona matematika verseny -

matematika szaktanárok

ÖKO munkaterv egyeztetése (DÖK-kel, Iskolaszék tagjaival, munkaközösség-vezetőkkel), elfogadása

Fábián Judit tagintézmény-vezető

ÖKO faliújság készítése és folyamatos frissítése

Banyó Sándor, Tündikné Kiss Csilla, Nemes Olga

Szép iskolai környezet külső-belső kialakítása

diákok, pedagógusok, iskolai dolgozók

A település szobrainak, valamint az emlékművek környezetének felügyelete, védelembe vétele

diákok, osztályfőnökök

Úszásoktatás megszervezése

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Gyalogos és kerékpáros közlekedés népszerűsítése és balesetmentes közlekedésre nevelés

Kutasiné Gyarmati Veronika

Elektromos hulladékgyűjtés megszervezése – szeptember 21.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Csigák-kagylók kiállítása – szeptember 28-29.

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Körzeti diákolimpiai nevezések (kézilabda, labdarúgás, atlétika, mezei futás)

Bor József Dezső

Körzeti őszi mezei futás (I.II.III.IV. korcsoport) – szeptember 29.

Bor József Dezső

Családlátogatások

új osztályfőnökök

Földszinti faliújság (felsős)

Bor József Dezső, Kovács László

Földszinti faliújság (alsós)

Mencigárné Schultz Marianna, Kalocsai Józsefné

Hónap tanára

Nyirediné Antal Andrea

Osztálytermek dekorálása

osztályfőnökök

Szülői kérdőívek az 1. osztályos szülőknek

osztályfőnökök

 

Október

Feladat, program

felelős

Állatok világnapja – október 4.

Tündikné Kiss Csilla, Nemes Olga

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – október 5.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba - módszertani útmutatás a tanuláshoz szülőknek

Borné Kovács Judit, Szecsődi Rita

Október 6. megemlékezés osztálykeretben

alsós osztályfőnökök

Október 6. megemlékezés az aradi vértanúkról

Bogdán Edina

Zrínyi Ilona matematika verseny helyi fordulója

Horváth Sándorné

Igazlátó nap

Bor József Dezső

Labdarúgás diákolimpia (I.korcsoport)

Bor József Dezső, Penczu Attila

Labdarúgás diákolimpia (II.korcsoport)

Bor József Dezső, Penczu Attila

Labdarúgás diákolimpia (III.korcsoport)

Bor József Dezső, Penczu Attila

Hónapköszöntő az életfás osztályoknak

Fehérné Korcz Judit

Szüreti projekt

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Szüreti felvonulás

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Szüreti népszokások felelevenítése testvérosztályokkal

osztályfőnökök

október 23. történelmi verseny az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére

Bogdán Edina,Fábián Judit

október 23. megemlékezés osztálykeretben (alsó)

osztályfőnökök

Ünnepi műsor a és c osztályos diákoknak az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére –felsős – október 21.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

október 23. alkalmából közös ünnepi együttlét, gyertyagyújtás, daltanulás az életfás osztályoknak – október 21.

Szecsődi Rita

Dömötör nap (népi játékok, mozgásos játékok, bolhapiac, táncház) az életfás osztályoknak – október 25.

Tömör Zsuzsanna

Iskolaszéki ülésen fenntarthatóság témakörének érintése

Banyó Sándor

A védelembe vett területek takarítása – első félév

diákok, osztályfőnökök

Az iskola termeinek, valamint közösségi tereinek virágosítása

Kutasiné Gyarmati Veronika

diákok, osztályfőnökök

Gesztenyegyűjtés

Bor József Dezső

Kreatív alkotások készítése őszi termésekből

osztályfőnökök

Egészségnap, sportnap

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Szalai Marianna

Éljünk egészségesen Abán! labdarúgó bajnokság I. fordulója

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Szalai Marianna

Éljünk egészségesen Abán! kézilabda bajnokság I. fordulója

Bor József Dezső

Kovács László

Földszinti faliújság (felső)

Bogdán Edina

Földszinti faliújság (alsó)

Schrein Józsefné

Szalai Lászlóné

Hónap tanárai

Horváth Sándorné

Kovács László

Hónap tanítói

Mencigárné Schultz Marianna (KIP)

Schrein Józsefné

Népdaléneklési verseny (1-2. osztály)

Maklári Ildikó

Népdaléneklési verseny (3-4. osztály)

Csapó Tímea

Óvónők meghívása az 1. osztályokba

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

 

November

 

Feladat, program

felelős

őszi szünet – november 2-4.

 

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – november 7.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Környezettudatos adventi készülődés

diákok, osztályfőnökök

Madáretetők készítése természetes anyagokból

Tündikné Kiss Csilla

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Borné Kovács Judit

J vagy ly helyesírási verseny (felső)

Bogdán Edina

J vagy ly helyesírási verseny (alsó)

Schrein Józsefné (3. osztály)

Erős Lászlóné (4. osztály)

Mesemondó verseny Soponyán

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Füstmentes nap – november 17.

Borné Kovács Judit

Nyelvi témahét az ÖKO jegyében

Buzsikné Bódás Beáta

Nemes Olga

Fogászati szűrés

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

„Én is tudok valamit” vetélkedő: finommotorika/észlelés

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes Ilona

Tiringer Tímea

1.adventi gyertyagyújtás – november 28.

Borné Kovács Judit

Hónapköszöntő az advent jegyében életfás osztályoknak

Fehérné Korcz Judit

Őszi körzeti kézilabda bajnokság (III. korcsoport)

Kovács László

Futsal fiú IV. korcsoport

Bor József Dezső, Penczu Attila

Földszinti faliújság a nyelvi témahéthez kapcsolódóan

Buzsikné Bódás Beáta, Nemes Olga

Földszinti faliújság (alsó)

Banyó Piroska, Kolohné Balogh Ágnes

Hónap tanárai

Buzsikné Bódás Beáta

Simon-Pamuki Barbara Eszter

Hónap tanítói

Szalai Lászlóné (KIP)

Maklári Ildikó

Matematika verseny (alsó)

Kolohné Balogh Ágnes (2. osztály)

Kalocsai Józsefné (3. osztály)

Tiringer Tímea (4. osztály)

 

December

 

Feladat, program

felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – december 5.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

2.adventi gyertyagyújtás – december 5.

Kutasiné Gyarmati Veronika

dr. Varjúné Juhász Mária

3. adventi gyertyagyújtás – december 12.

Horváth Sándorné

Banyó Sándor

4. adventi gyertyagyújtás – december 19.

Bogdán Edina

Szüts Gyuláné

Mikulás a testvérosztályokkal – december 6.

osztályfőnökök

Pályaválasztási szülői értekezlet

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Szövegértési verseny

Simon-Pamuki Barbara Eszter

Madáretetők kihelyezése

Tündikné Kiss Csilla

Környezettudatos adventi készülődés

diákok, osztályfőnökök

Karácsonyi díszek, ajándékok készítése természetes, újrahasznosított anyagokból

osztályfőnökök

Luca-búza ültetése

osztályfőnökök

Esély-nap

Kiss Ágnes Ilona

Sulikarácsonyfa állítása, díszítése ökodíszekkel

Kutasiné Gyarmati Veronika

Igazlátó nap

Bor József Dezső

Nyugdíjas pedagógusok karácsonya

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Pintér Petra Boglárka

Kochné Kövér Marianna

Életfás osztályok adventi műsora

Gőbölös Gábor

Antal István

Földszinti faliújság (felső)

Banyó Sándor

Földszinti faliújság (alsó)

Pintérné Horváth Ildikó

Pintér Petra Boglárka

Hónap tanárai

Kiss Ágnes Ilona

dr. Varjúné Juhász Mária

Hónap tanítói

Horváth Sándorné (KIP)

Kalocsai Józsefné

Téli szünet: december 22-január 2.

 

 

Január

 

Feladat, program

felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – január 9.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Osztályozó értekezlet – január 20.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Központi középiskolai felvételi vizsga – január 21.

Bogdán Edina

Emlékezés a kommunizmus áldozataira

Bogdán Edina

Elektromos hulladékgyűjtés

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

NETFIT mérés – január-április

Bor József Dezső

Kovács László

Kottán Béla

Félévi bizonyítványok kiosztása – január 27.

osztályfőnökök

Szülői értekezletek

osztályfőnökök

Óvodából iskolába átmenet (óvónők látogatása az első osztályokban)

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Negyedikből ötödikbe átmenet (tanítók, tanárok megbeszélése), elvárások

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

4. osztályos osztályfőnökök

5. osztályban tanító pedagógusok

Téli sportjátékok

Bor József Dezső

Hónapköszöntő a farsang jegyében az életfás osztályoknak

Fehérné Korcz Judit

Földszinti faliújság (felső)

Horváth Sándorné

Földszinti faliújság (alsó)

Tiringer Tímea

Erős Lászlóné

Hónap tanárai

Kutasiné Gyarmati Veronika

Bor József Dezső

Hónap tanítói

Pintér Petra Boglárka (KIP)

Hegedüs Csabáné

 

Február

 

Feladat, program

felelős

Szülői értekezletek

Szülői értekezleten a fenntarthatóság témakörének érintése

osztályfőnökök

Vizes élőhelyek napja – február 2.

Tündikné Kiss Csilla

Nemes Olga

Iskolaszéki ülésen a fenntarthatóság témakörének érintése

Banyó Sándor

Igazlátó nap

Bor József Dezső

Éljünk egészségesen Abán! labdarúgó bajnokság II. fordulója

Penczu Attila

Szalai Marianna

Éljünk egészségesen Abán! kézilabda bajnokság II. fordulója

Bor József Dezső

Kovács László

Télűzés, kiszebáb égetése

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Télűzés, farsang osztálykeretben (alsó)

osztályfőnökök

Farsangi mulatság szervezése a környezettudatosság jegyében

Bor József Dezső

Farsangi táncház, bőgőtemetés az életfás osztályoknak

Tombor Beáta

Történelem verseny

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Hevesy György kémia verseny helyi fordulója

Szüts Gyuláné

Fizika verseny

Kutasiné Gyarmati Veronika

dr. Varjúné Juhász Mária

„Én is tudok valamit” vetélkedő/figyelem, emlékezet

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes Ilona

Tiringer Tímea

Megyei Zrínyi Ilona matematika verseny

matematika szaktanárok

Játékos matematika csapatverseny 5-6., 7-8. évfolyamosoknak

matematika szaktanárok

Házi tornaverseny

Kovács László

Földszinti faliújság (felső)

Horváth Sándorné

Földszinti faliújság (alsó)

Mencigárné Schultz Marianna

Kalocsai Józsefné

Hónap tanárai

Nemes Olga

Szüts Gyuláné

Hónap tanítói

Szalai Marianna (KIP)

Banyó Piroska

Tóth Lászlóné

Bendegúz verseny iskolai fordulója

Schrein Józsefné

Szépolvasó verseny

Mencigárné Schultz Marianna (2. osztály)

Pintérné Horváth Ildikó (3. osztály)

Banyó Piroska (4. osztály)

Szavaló verseny

Tóth Lászlóné (1. osztály)

Hegedüs Csabáné (2. osztály)

Szalai Marianna (3. osztály)

Derékné Szabó Anikó (4. osztály)

Óvodából az iskolába átmenet (leendő első osztályos tanítók találkozása az óvodás gyerekekkel)

leendő első osztályos osztályfőnökök, tanítók

Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatainak emléknapja

Bogdán Edina

Negyedikből ötödikbe átmenet (kézműves foglalkozás)

leendő ötödikes osztályfőnökök

 

Március

 

Feladat, program

felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – március 3.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Nemzetközi energiatakarékossági világnap – nyelvi témahét – március 6.

Banyó Sándor

Buzsikné Bódás Beáta

Nemes Olga

Igazlátó nap

Bor József Dezső

Megemlékezés március 15-ről

Bogdán Edina

1848. március 15. játszóház

alsós osztályfőnökök

Március 15-i ünnepi megemlékezés: közös daltanulás, gyertyagyújtás, ünnepi játszóház az életfás osztályoknak

Gula Miklós

Szecsődi Rita

Óvodából iskolába átmenet – énekes, mozgásos foglalkozás és kézműveskedés a leendő elsősöknek

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Nyílt nap a leendő első osztályosok szüleinek

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

Nagyböjt: kézműveskedés, tojásírás

Ünnepi órák a feltámadásról és megújulásról az életfás osztályoknak

Fehérné Korcz Judit

Védelembe vett területek takarítása – II. félév

diákok, osztályfőnökök

Tavaszi nagytakarítás – az iskola külső és belső tereinek megtisztítása

diákok, osztályfőnökök

Kaán Károly biológia verseny

Tündikné Kiss Csilla

Víz világnapja projekt – március 22.

Szüts Gyuláné

Nyílt napok

dr. Varjúné Juhász Mária

Az Életfa program bemutatása leendő első osztályosoknak és szüleiknek

Tömör Zsuzsanna

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba: szaktantárgyankénti akadályverseny 4. osztályosoknak

Kutasiné Gyarmati Veronika

dr. Varjúné Juhász Mária

Atlétika tavaszi mezei futóverseny (körzeti, megyei) – március 22.

Bor József Dezső

Kovács László

Kézilabda III. korcsoportos lány diákolimpia Soponyán

Kovács László

Földszinti faliújság (felső)

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Földszinti faliújság (alsó)

Schrein Józsefné, Szalai Lászlóné

Hónap tanárai

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Tündikné Kiss Csilla

Hónap tanítói

Derékné Szabó Anikó (KIP)

Kolohné Balogh Ágnes

Mesemondó verseny

Maklári Ildikó (1. osztály)

Huszár Tamara (2. osztály)

Szalai Marianna (3. osztály)

Derékné Szabó Anikó (4. osztály)

 

Április

 

Feladat, program

felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – április 3.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Tanka János szavalóverseny

tanítók, magyar szakos tanárok

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Költészet hete

magyar szakos tanárok

Megemlékezés a Holokauszt áldozatairól

Bogdán Edina

Nyílt napok-április 3-7.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Húsvéti kézműves foglalkozás a környezettudatosság jegyében

dr. Varjúné Juhász Mária

Horváth Sándorné

Banyó Sándor

Hüllőkiállítás

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Óvodából iskolába átmenet (szülői értekezlet)

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Negyedikből ötödikbe átmenet (5. osztályos tanulók beszámolója a 4. osztályos társaiknak)

dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető

Szalai Lászlóné alsós munkaközösség-vezető

4. és 5. osztályos osztályfőnökök

Földrajzi nevek helyesírási versenye 4. osztályosok számára

Pintér Petra

Föld napja témahét – április 22.

Szüts Gyuláné

dr. Varjúné Juhász Mária

Banyó Sándor

Katasztrófavédelmi verseny

Kutasiné Gyarmati Veronika

Autizmus világnap – faliújság készítése

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes Ilona

Tiringer Tímea

Kimeneti mérés a 6. és 8. évfolyamon a tanulók matematikai kompetenciájáról

matematikát tanító szaktanárok

Nyílt nap leendő életfás tanítványaink számára

Tömör Zsuzsanna

Védelembe vett területek takarítása

diákok, osztályfőnökök

Atlétikai pályabajnokság – április 25-26.

Bor József Dezső

Kovács László

Kottán Béla

Méhek napja – április 28.

Penczu Attila

Labdarúgás diákolimpia IV. korcsoport

Bor József Dezső

Penczu Attila

Földszinti faliújság (felsős)

Borné Kovács Judit

Földszinti faliújság (alsós)

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Hónap tanárai

Banyó Sándor

Szecsődi Rita

Hónap tanítói

Csapó Tímea (KIP)

Pintérné Horváth Ildikó

Tavaszi szünet: április 13-18.

 

 

Május

 

Feladat, program

felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős értekezlet, munkaközösségi értekezletek, fogadóóra – május 8.

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes, dr. Varjúné Juhász Mária felsős munkaközösség-vezető, munkaközösség-vezetők

Anyák napja osztálykeretben

osztályfőnökök

Madarak és fák napja – május 10.

Tündikné Kiss Csilla

Nemes Olga

Védelembe vett területek takarítása

diákok, osztályfőnökök

Országos Kompetenciamérés – május 17. (idegen nyelv), május 24. ( matamatika és szövegértés)

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Osztálykirándulások

osztályfőnökök

Családi nap az életfás osztályoknak

Tömör Zsuzsanna

„Én is tudok valamit” vetélkedő / nagymozgások

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes Ilona

Tiringer Tímea

Iskola udvarának virágosítása

Kutasiné Gyarmati Veronika

TeSzedd akció

Fábián Judit tagintézmény-vezető, Banyó Sándor

Happy hét

Szalai Marianna

Kihívás napja

Banyó Sándor

Bor József Dezső

Kovács László

Kottán Béla

Átmenet alsó tagozatból felső tagozatba - sportfoglalkozás

Bor József Dezső

Kovács László

Közlekedési verseny

Kutasiné Gyarmati Veronika

Éljünk egészségesen Abán! labdarúgó bajnokság III. fordulója

Penczu Attila

Szalai Mariana

Éljünk egészségesen Abán! kézilabda bajnokság III. fordulója

Bor József Dezső

Kovács László

Kottán Béla

Földszinti faliújság (felsős)

Kutasiné Gyarmati Veronika

Földszinti faliújság (alsós)

Pintérné Horváth Ildikó

Pintér Petra Boglárka

Hónap tanárai

Borné Kovács Judit

Fábián Judit

Hónap tanítói

Erős Lászlóné (KIP)

Huszár Tamara

Tiringer Tímea

 

Június

 

Feladat, program

felelős

Társadalmi munka szülőkkel, pedagógusokkal, ALCOA-s dolgozókkal

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Környezetvédelmi világnap – június 5.

Banyó Sándor

Nemzeti Összetartozás Napja

Kröszl-Keszthelyi Szabolcs

Védelembe vett területek takarítása

diákok, osztályfőnökök

Osztálykirándulások

osztályfőnökök

Nyári kertgondozás, udvargondozás megszervezése

Kutasiné Gyarmati Veronika

Vakáció előtti KRESZ-teszt

Kutasiné Gyarmati Veronika

Év végi bemutató a művészeti iskolában

Gőbölös Gábor

Aba Sámuel Napok (természetközeli programok, tevékenységek)

pedagógusok

Igazlátó nap

Bor József Dezső

Szociometriai felmérés elkészítése, leadása

osztályfőnökök

Ballagók fa/ virág ültetése

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Ballagás a környezetvédelem jegyében

7. osztályos osztályfőnökök

Tanévzáró

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Bizonyítványosztás

osztályfőnökök

Munkaközösségi beszámolók elkészítése

munkaközösség vezetők

Tanévzáró értekezlet

Fábián Judit tagintézmény-vezető

Penczu Attila tagintézmény-vezető helyettes

Év végi rajzkiállítás

Banyó Sándor

Földszinti faliújság

7. osztályos osztályfőnökök

Földszinti faliújság (alsós)

Tiringer Tímea

Erős Lászlóné

A következő évi ÖKO munkaterv előkészítése

Banyó Sándor