foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája

Főmenü

 

Április

 

Feladat, program

Felelős

Nevelőtestületi értekezlet, felsős munkaközösségi értekezlet, fogadóóra –április 1.

Fábián Judit

dr. Varjúné Juhász Mária

Autizmus Világnapja – április 2.

Faliújság készítése

„Ragyogj Kéken!” – Ismerkedés az Autizmus Spektrum zavarral

Derékné Szabó Anikó

Kiss Ágnes

Tiringer Tímea

Nyílt nap a szülőknek- alsó tagozat

1. évfolyam: április 1.

2. évfolyam: április 2.

3. évfolyam: április 3.

4. évfolyam: április 4.

Derékné Szabó Anikó

osztályfőnökök

Óvodából iskolába átmenet:

           - szülői értekezlet a leendő elsős szülőknek április 8.

           - 1.osztályos tanulók beíratása

Fábián Judit

leendő elsős tanítók

 

Digitális témahét- április 8-12.

Horváth Sándorné

Földrajzi nevek helyesírási versenye 4. osztályos tanulók részére - április10.

Erős Lászlóné

Költészet hete- április 8-12.

Tanka János szavaló verseny – felső tagozat

magyartanárok

Tanka János szavalóverseny- alsó tagozat- április 8-12.

 

1-2. évfolyam: F. Korcz Judit

3-4. évfolyam: Hegedüs Csabáné

Nyílt nap a szülőknek- felső tagozat

5. évfolyam: április 8.

6. évfolyam: április 9.

7. évfolyam: április 10.

8. évfolyam: április 11.

Dr. Varjúné Juhász Mária

osztályfőnökök

szaktanárok

Megemlékezés a holokauszt áldozatairól-április 16.

Bogdán Edina

Húsvéti díszek készítése a környezettudatosság jegyében

felsős osztályfőnökök

Föld hete alkalmából földrajzi nevek helyesírási versenye-április 24.

Borné Kovács Judit

Föld napja témahét – április 24-26.

 

Banyó Sándor

Muskovits Attila

Szüts Gyuláné

dr. Varjúné Juhász Mária

Alsós munkaközösségi megbeszélés- április 25.

Derékné Szabó Anikó

SNI-s, BTM-s szépíró verseny

magyartanárok

Labdarúgás Diákolimpia

 

Bor József Dezső

Penczu Attila

Védelembe vett területek takarítása

Diákok, osztályfőnökök

Hüllőkiállítás

Penczu Attila

Földszinti faliújság elkészítése – alsó tagozat

Banyó Piroska

Kolohné Balogh Ágnes

Földszinti faliújság elkészítése – felső tagozat

Borné Kovács Judit

Hónap tanítói és tanárai -  bemutató órák

Erős Lászlóné

Tiringer Tímea

Gersztheimerné Ugrits Edina

Tündikné Kiss Csilla

Boldogságóra – alsó tagozat

Szalai Marianna

Boldogságóra – felső tagozat

Kutasiné Gyarmati Veronika

Tavaszi szünet- április 18-23.

 

Családi nap az Életfás osztályokban április 30.

Tömör Zsuzsanna